HAKKIMIZDA

Krombey Makina olarak 1995 yılından itibaren gıda makinaları sektöründe hizmet vermekteyiz. 2.500 M2 çalışma alanında 20 personel ile 35 ülke ye ihracat yapmış bulunmaktayız.

Gıda sektöründe önemli bir önem arz eden süt ve süt ürünlerine yönelik paslanmaz gıda makinaları üretimi, günümüzde de bu önemini korumaktadır. Bu önemli sektörün yenilikçi ve önemli firmalarından birisi olan krombeymakina.com, sektöre dair sahip olduğu engin tecrübeleriyle beraber gıda sektörüne yönelik paslanmaz makinalar üretiyor.

Hakkaniyetli şirket politikasıyla tecrübesini en güzel şekilde harmanlayan krombeymakina.com, gıda sektörüne yönelik makina üretiminin her aşamasında faaliyet göstermektedir. Bunların yanı sıra süt ve süt ürünleri üretimine yönelik makina ve ekipman yönetiminde de engin tecrübeleriyle iyi işler başaran krombeymakina.com; süt, peynir ve kaşar peyniri gibi ürünlerin imalatında etkin rol oynuyor.

Modern ve teknolojik yöntemleri sayesinde birbirinden eşsiz makinalar üretebilen krombeymakina.com, geleceğin önemli makina üreticileri arasında olma konusunda emin adımlarla yoluna devam ediyor.

KALİTE BELGELERİMİZ